GameX-2022-Logo

GameX 2022

19 - 22 Mayıs 2022
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Rönesans Fuarcılık ve Yayıncılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-05-19 10:00 AM 2022-05-22 06:00 PM Europe/Istanbul45. Uluslarararası Gamex / Robotex / Compex Bilgisayar Robot Teknolojileri ve Bilgisayar Oyunları Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

45. Uluslarararası Gamex / Robotex / Compex Bilgisayar Robot Teknolojileri ve Bilgisayar Oyunları Fuarı

45. Uluslarararası Gamex / Robotex / Compex Bilgisayar Robot Teknolojileri ve Bilgisayar Oyunları Fuarı; Bilgisayar, Bilgisayar Yazılımları, Bilgisayar Oyunları, Robot Teknolojileri, Bilgisayar Çevre Bilimleri, Cep Telefonları, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Kameraları kapsayan geniş ürün grubu ile 19-22 Mayıs tarihleri arasında Tüyap'ta.