Bursa Giysilik Kumaş ve Aksesuarları Fuarı

Bursa Giysilik Kumaş ve Aksesuarları Fuarı

05 - 07 Mart 2024
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
KFA Fuarcılık Anonim Şirketi
TAKVİME EKLE2024-03-05 10:00 AM 2024-03-07 06:00 PM Europe/IstanbulBursa Textile ShowTüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Bursa Textile Show, Bursa Giysilik Kumaş ve Aksesuarları Fuarı

Tekstil sektöründe Türkiye’nin lider şehirlerinden olan Bursa’nın tasarım, kalite ve ürün çeşitliliğinde ulaştığı zenginliği tüm dünyaya tanıtmak ve sektörün ihracat hedeflerine katkı sağlamak amacıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde hayata geçirilen Bursa Textile Show, sektör liderlerini bir araya getiriyor.

KFA Fuarcılık’ın profesyonel organizasyonu ile yılda 2 kez düzenlenen Bursa Textile Show, kumaş, iplik ve tekstil aksesuarları alanında faaliyet gösteren yerli üreticilere yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları oluşturmak ve iş ortaklıkları sağlamayı hedefliyor.

Bursa Uluslararası Fuar Merkezi’nde 10 bin metrekarenin üzerinde alanda Türk tekstil üreticilerinin ürünlerini sergilediği fuar, hem ziyaretçilere hem de katılımcılara tasarım ve trendlerin ön planda olduğu iş odaklı bir deneyim sunuyor.

Firmaları, nitelikli alıcılarla buluşturan Bursa Textile Show ayrıca trend alanları, seminerler, defile organizasyonları ve daha birçok yeniliğe ev sahipliği yapıyor.