Ecotech-Urban-Eurasia-Logo

Urban Eurasia

01 - 03 Aralık 2022
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-12-01 10:00 AM 2022-12-03 06:00 PM Europe/IstanbulUrban Eurasia - Akıllı Kentsel Gelişim, Ulaşım, Altyapı, Aydınlatma, Kent Mobilyaları, Spor ve Eğlence Tesisleri Ekipmanları, Dijital Hizmetler ve Kent Teknolojileri Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Urban Eurasia - Akıllı Kentsel Gelişim, Ulaşım, Altyapı, Aydınlatma, Kent Mobilyaları, Spor ve Eğlence Tesisleri Ekipmanları, Dijital Hizmetler ve Kent Teknolojileri Fuarı

Urban Eurasia Fuarı akıllı kentsel gelişim, ulaşım, altyapı, aydınlatma, kent mobilyaları, spor ve eğlence tesisleri ekipmanları, dijital hizmetler ve kent teknolojileri alanında çözüm geliştiren firmaları; belediyeler, ilgili kamu kuruluşları, endüstriyel üreticiler ve organize sanayi bölgeleri yönetimleri ile bir araya getiren ticaret ve network platformlarıdır.
Misyonumuz, yaşanabilir kentler ve sürdürülebilir bir gelecek için tüm paydaşları bir araya getiren, iş birliklerini güçlendirmelerine uygun zemin oluşturan bir platform sunmaktır. 
Sürdürülebilir kentler için ulaşım, altyapı, dijital hizmetler ve enerji verimliliği gibi önemli konuları gündeme taşıyan ve bu alanlardaki en gelişmiş çözüm ve teknolojilerin tek çatı altında sergileneceği Urban Eurasia, eşzamanlı düzenlenen Eco-Tech fuar ve konferansları ile birlikte, geleceğimiz için bugünden ihtiyaç duyulan yatırımların gerçekleşebilmesi adına ideal ticaret ve münazara platformlarını sunar.