450x450-KONMAK.jpg

KONYA MAKİNE TEKNOLOJİLERİ FUARLARI – KONMAK 2022

11 - 14 Mayıs 2022
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziKTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-05-11 10:00 AM 2022-05-14 06:00 PM Europe/IstanbulKONMAK 2022 Konya 16. Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

KONMAK 2022 Konya 16. Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı

2022 yılında Konya Makine Teknolojileri çatısı altında gerçekleştirilecek olan KONMAK Fuarı katılımcılarına ve ziyaretçilerine değer katmaya devam edecek. Metal işleme, makine imalat, CAD/CAM, kaynak ve takım tezgahları gibi makine sektörünün çeşitli branşlarından ürünlerin sergileneceği KONMAK’da buluşuyoruz.
İş ilişkilerinizi geliştirip yeni değerlere ve paydaşlara ulaşırken makine sektöründeki yeni ürün, çözüm ve inovasyonları gerek sergilemek gerekse takip etmek için Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda yerinizi almaya hazır mısınız? Yeni nesil fuarcılık hizmetlerimizle işinizi geliştirecek çözümler Tüyap Konya’da.