450x450-KONELEX.jpg

KONYA MAKİNE TEKNOLOJİLERİ FUARLARI – KONELEX 2022

11 - 14 Mayıs 2022
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziKTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi
Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-05-11 10:00 AM 2022-05-14 06:00 PM Europe/IstanbulKONELEX 2022 Konya 14. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
KTO - Tüyap Konya Uluslararası Fuar MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

KONELEX 2022 Konya 14. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon Fuarı

2022 yılında Konya Makine Teknolojileri çatısı altında gerçekleştirilecek olan KONELEX Fuarı katılımcılarına ve ziyaretçilerine değer katmaya devam edecek. Makine ve metal işleme alanlarında kullanılan elektrik / elektronik ve otomasyon ürünlerinin sergileneceği KONELEX’de buluşuyoruz.
İş ilişkilerinizi geliştirip yeni değerlere ve paydaşlara ulaşırken makine sektöründeki yeni ürün, çözüm ve inovasyonları gerek sergilemek, gerekse takip etmek için Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda yerinizi almaya hazır mısınız? Yeni nesil fuarcılık hizmetlerimizle işinizi geliştirecek çözümler Tüyap Konya’da.