JunioShow-Ocak-2023

Junioshow

11 - 14 Ocak 2023
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2023-01-11 10:00 AM 2023-01-14 06:00 PM Europe/IstanbulJUNIOSHOW Bursa 17. Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim & Çocuk İhtiyaçları Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

JUNIOSHOW Bursa 17. Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim & Çocuk İhtiyaçları Fuarı

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Bursa Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) işbirliği ile gerçekleştiriliyor. Junioshow; 0–12 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim sektörünün en iyilerini, tek tip özel dekor stantlarda, sonbahar - kış konsepti ile tekstilin kalbi Bursa’da buluşturuyor.  Tekstil modasına yön veren fuar, son trendlerin sektör profesyonelleri ile buluştuğu bir platforma olarak sektörü dünyaya tanıtmaya devam ediyor.