İstanbul Oyuncak Fuarı

İstanbul Oyuncak Fuarı

17 - 20 Mart 2022
TÜYAP Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-03-17 10:00 AM 2022-03-20 06:00 PM Europe/Istanbulİstanbul Oyuncak Fuarı - 4. Uluslararası Oyuncak, Oyun ve Bebek Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
TÜYAP Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

İstanbul Oyuncak Fuarı - 4. Uluslararası Oyuncak, Oyun ve Bebek Fuarı

İstanbul Oyuncak Fuarı, TÜYAP İhtisas Fuarcılık A.Ş. ve Oyuncakçılar Derneği (OYDER) iş birliği ile 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde dördüncü kez düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl 50’den fazla ülkeden 3.323 profesyoneli sektörün lider firmalarıyla buluşturan İstanbul Oyuncak Fuarı'nda, bu yıl da artırılmış hijyen önlemleriyle sağlıklı bir ortamda "temassız fuarcılık deneyimi" ile sizleri ağırlayacağız.