HOSTECH by TUSİD İSTANBUL logo

HOSTECH by TUSİD İSTANBUL

20 - 24 Eylül 2023
İstanbul Fuar Merkeziİstanbul Fuar Merkezi
İstanbul Fuar Merkezi
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
TAKVİME EKLE2023-09-20 10:00 AM 2023-09-24 06:00 PM Europe/IstanbulHOSTECH by TUSİD İSTANBUL, 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
İstanbul Fuar MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

HOSTECH by TUSİD İSTANBUL, 25. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

HOSTECH by TUSİD İstanbul, 20-24 Eylül 2023 tarihleri arasında Tüyap organizatörlüğü ile İstanbul Fuar Merkezi’nde 25. kez katılımcı ve ziyaretçilerini HORECA sektörü ile buluşturmaya hazırlanıyor. Global dünyada hızla gelişen ve teknolojik yenilikleri barındıran sektörün en önemli katılımcıları çeşitli ürün gruplarını sergileyecek. Fuarı ziyaret eden otel ve ağırlama profesyonelleri, endüstriyel yemek üreticileri, kafeterya, kantin, pastane ve fırın işletmecileri, kuru temizleme ve çamaşırhane işletmecileri ve kafe ve bar işletmecileri fuar boyunca sektöre dair aradıklarını bir arada bulacak.