Avrasya Pencere Logo

Avrasya Pencere

12 - 16 Kasım 2022
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-11-12 10:00 AM 2022-11-16 06:00 PM Europe/IstanbulAVRASYA PENCERE – 23. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı (Alüminyum - Profil, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Özel Bölümü & Gölgelendirme, Koruma ve Kapatma Sistemleri Özel Bölümü)

Bölgesinin en büyük ve prestijli pencere sektörü etkinliği olan Avrasya Pencere, 12-16 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
Fuar, sektörün önde gelen Pencere Üretim Makinaları, Pencere Üretim Teknolojileri, Pencere Profilleri, PVC, Cephe Sistemleri, Pencere Mekanizmaları, Pencere Yardımcı Ürünleri, Yalıtım Malzemeleri ve Hammadde üreticilerini Avrasya bölgesinden karar vericilerle buluşturacak.
Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen Alüminyum Özel Bölümü ile Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nde Alüminyum Pencere, Profil, Cephe Sistemleri, Alüminyum Aksesuarlar ve Üretim Makineleri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar ve Gölgelendirme Özel Bölümünde ise Gölgelendirme, Koruma ve Kapatma Sistemleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar yerlerini alarak, hedef ziyaretçileri ile bir araya gelecek.
Avrasya Pencere Fuarı ve Alüminyum Özel Bölümü; Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlenmektedir.