Automechanika_Istanbul_22_logo

Automechanika İstanbul

02 - 05 Haziran 2022
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
Messe Frankfurt ve Deutsche Messe
TAKVİME EKLE2022-06-02 10:00 AM 2022-06-05 06:00 PM Europe/IstanbulAutomechanika İstanbul - Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Automechanika İstanbul - Türkiye'nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı

Kasım 2021'de toplam 652 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden fiziksel ve dijital olarak gelen toplam 60.634 ziyaretçi ile buluştuğu Automechanika Istanbul Plus rekor sayılarla sonuçlandı. Türk ve Avrupa endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi. Bir sonraki Automechanika Istanbul 2-5 Haziran 2022'de gerçekleşecek!