Adana_Tarim

Adana Uluslararası Tarım Fuarı

01 - 05 Kasım 2022
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş.
TAKVİME EKLE2022-11-01 10:00 AM 2022-11-05 06:00 PM Europe/IstanbulAdana Tarım Fuarı - 15. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı

Fuarda Temassız Bir Deneyim için MyTüyap Uygulamasını İndirin!
MyTuyap mobil uygulaması ile size özel bir fuar deneyimi sunuyoruz! MyTuyap ile profil oluşturun, kişiselleştirilmiş firma eşleşmelerinizi görüntüleyin, fuar planınızı oluşturun ve fuarda istediğiniz noktaya iç mekan navigasyonu sayesinde hiç zaman kaybetmeden ulaşın. Kartvizit değişim özelliği ile kartvizit bilgilerinizi QR kodu ile paylaşın, karşınızdaki kişinin bilgilerini almak için yine aynı işlemi yapın. Bilgileri tek tıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz ya da kayıtlı e-posta adresine gönderebilirsiniz.
Fuar Deneyimini Arttırmak İçin Hemen İndir!
Mytuyap.com/app
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre MerkeziTÜYAPinfo@tuyap.com.trfalse

Adana Uluslararası Tarım Fuarı Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı

Tarımın kalbi Adana’da 35.000 m2’lik alanda hazırlanan, bölgemizin en kapsamlı Tarım ve Sera Bahçe Fuarları, tarımın her alanında ve bahçecilik ekipmanları konularında ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıkları ziyaretçilerin beğenisine sunarak, üretici ile son kullanıcıyı bir araya getirecektir.