Untitled Document

KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI…

“KONYA ENDÜSTRİ ZİRVESİ”  KONMAK 2015 Konya 12.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri Fuarı ( Hidrolik ve Pnömatik Özel Bölümü, kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile 30 Nisan  - 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında İSKON, KONELEX, KONYA DÖKÜM ve SAC İŞLEME 2015 Fuarları ile eş zamanlı olarak KONYA TİCARET ODASI - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Anadolu’nun üretim üssü ve ülkemizin KOBİ Başkenti Konya’da bu yıl 12.kez gerçekleştirilecek fuar, 4 gün boyunca sektörün görkemli buluşmamsına ev sahipliği yapacaktır.

Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da yüzlerce markanın, binlerce, makine, malzeme, ekipman, donanım ve teknolojilerinin sergileneceği fuar,  sadece Konya ve bölgesine değil ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlayacaktır.

Tüyap Konya, sektörünün Anadolu’da ki en büyük fuarına tüm ilgilileri saygı ile davet eder…

 

Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player