www.burtarim.com
Untitled Document

FUAR HAKKINDA

KONUSUNDA ÜLKEMİZİN VE BÖLGESİNİN EN BÜYÜK TARIM VE HAYVANCILIK FUARI'NA 2013 YILINDA REKOR ZİYARETÇİ GELDİ

BURTARIM 2014, Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile BURSA 7. ULUSLARARASI HAYVANCILIK VE EKİPMANLARI FUARI, 14 - 18 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir. 

Tarımsal kaynakları, bereketli toprakları, yüksek üretim gücü ile tarım ve hayvancılık sektöründe önemli yere sahip Bursa şehrinde 12 yıldır başarı ile düzenlenen, Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları, 2013 yılında; Çin, Belçika, Hindistan ve Yunanistan başta olmak üzere 27 ülkeden 538 firma ve firma temsilciliğinin katılımında, 7 ayrı salonda, 40 bin m2 kapalı, 30 m2 açık sergileme alanından oluşan 70 bin m2 alanda hazırlandı.  Konusunda ülkemizin ve bölgesinin en büyük buluşması olan Uluslararası nitelikteki Fuarlar; yurtdışından A.B.D., Afganistan, Almanya, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bolivya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çin, Fas, Fransa, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, İsrail, İspanya, İtalya, Japonya, KKTC, Kosova, Lübnan, Makedonya, Mısır, Özbekistan, Romanya, Rusya, Sırbistan, Somali, Sudan, Suudi Arabistan, Tunus, Ukrayna, Uruguay, Ürdün ve Yunanistan’dan, yurtiçinden ise 77 ilden gelen 252.144 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 

Avrasya coğrafyasının en büyük buluşması niteliğindeki Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları 14 Ekim 2014 tarihlerinde ziyarete açılacaktır. Fuarın VIP günü ise 13 Ekim 2014 tarihinde gerçekleşecektir. Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız