Untitled Document

ETKİNLİK PROGRAMI

 

BURSA 12. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI

 

15 Mart Cumartesi 2014
Cumalıkızık Salonu

14.00-15.00
Söyleşi: “Orhan Veli 100 Yaşında: Şiire Adanmış Bir Hayat”
Konuşmacılar: Doğan Hızlan, Haluk Oral, Şeref Özsoy
Düzenleyen: Yapı Kredi Yayınları

15.15-16.15
Söyleşi: “Hayrın Hayatımızdaki Hayrı”
Konuşmacı: Nuray Sayarı
Düzenleyen: Destek Yayınları

16.30-17.30
Söyleşi: “Bursa Cezaevi’nde Bir Çukurovalı Orhan Kemal 100 Yaşında”
Konuşmacılar: Tahir Şilkan, Güney Özkılınç, Şaban Akbaba
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

17.45-18.45
Panel: “Siyasal Gelişmeler ve Yolsuzlukla Mücadele”
Yöneten: Mehmet Tüm
Konuşmacılar: Ertuğrul Yalçınbayır, Kemal Ekinci, Müslim Sarı
Düzenleyen: SODEV

 

15 Mart Cumartesi 2014
Çekirge Salonu

14.00-15.00
Söyleşi: “Anılar ve Siyaset”
Konuşmacı: Altan Öymen
Düzenleyen: Doğan Kitap-TÜYAP

15.15-16.15
Söyleşi: “Sözcükler, Görseller ve İkonlarla Görsel Okuma”
Konuşmacı: Yalvaç Ural
Düzenleyen: TÜYAP

16.30-17.30
Söyleşi: “Bizanslıların Gözünden Osmanlılar”
Yöneten: Ahmet Öz
Konuşmacı: Şahin Kılıç
Düzenleyen: İthaki Yayınları

17.45-18.45
Söyleşi: “Yolsuzluk ve Yoksulluğa Karşı Örgütlü Toplum”
Yöneten: Gülistan Gültepe
Konuşmacı: Halil Ağırgöl
Düzenleyen: Derleniş Yayınları

 

16 Mart Pazar 2014
Uludağ Salonu

12.00-13.00
Şiir-Dinleti: “Sanat Cephesi Şairleriyle Direniş ve İsyan Şiirleri”
Katılımcılar: İsmail Hardal, Ragıp Özcan, Coşkun İnce, Yusuf Gencal,Yusuf Yağızhan
Düzenleyen: Sorun Yayınları

13.15-14.15
Söyleşi: “Bir Hüzündür Göç”
Konuşmacı: Nermin Bezmen
Düzenleyen: Destek Yayınları

14.30-15.30
Söyleşi: İmparatorluğun Son Nefesi; Osmanlı'dan Cumhuriyet'e”
Konuşmacı: İlber Ortaylı
Düzenleyen: Timaş Yayınları

15.45-16.45
Söyleşi: “Öykücüler Konuşuyor”
Konuşmacılar: Cemil Kavukçu, Faruk Duman, Fadime Uslu
Düzenleyen: Can Yayınları

17.00-18.00
Söyleşi: “Derin Tarih Bediüzzaman Özel Sayısı”
Konuşmacı: Mustafa Armağan
Düzenleyen: Derin Tarih

 

16 Mart Pazar 2014
Cumalıkızık Salonu

12.00-13.00
Söyleşi: “Zihinsel Şifa “
Konuşmacı: Muhammed Bozdağ
Düzenleyen: Yediveren Yayınları

13.15-14.15
Söyleşi: “Türkiye’de Liderlik”
Konuşmacı: Osman Pamukoğlu
Düzenleyen: İnkılap Yayınevi

14.30-15.30
Söyleşi: “İnsanlığı Değiştiren Kitaplar”
Düzenleyen: Nilüfer Kent Konseyi Okuma Grubu

15.45-16.45
Söyleşi: “Flört ve Tantra”
Konuşmacı: Seda Diker
Düzenleyen: Destek Yayınları

17.00-18.00
Söyleşi: “Zamanı Kuran Kadınlar... Hikmet Köprüsü: Hz.Aişe”
Konuşmacı: Sibel Eraslan
Düzenleyen: Timaş Yayınları

 

16 Mart Pazar 2014
Çekirge Salonu

12.00-12.45
Söyleşi: “Masal Masal Aytül Akal”
Konuşmacı: Aytül Akal
Düzenleyen: TUDEM

13.00-13.45
Söyleşi: “Çanakkale Ruhu ve Gençlik”
Konuşmacı: Suat Derviş
Düzenleyen: 2023 Yayıncılık

16.15-17.15
Söyleşi: “Yerel Yönetim Anlayışları ve Kent Hakkı”
Konuşmacılar: Şafak Pala, Hasan Özaydın
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

17.30-18.30
Söyleşi: “Duygu, Emek Sömürüsü ve Dil”
Konuşmacılar: Sevgi Özel, Hakan Akdoğan
Düzenleyen: Dil Derneği-Cumhuriyet Kitapları

 

17 Mart Pazartesi 2014 
Çekirge Salonu
11.00-11.45
Atölye Çalışması: “Story Telling/Hikaye Okuma”
Yöneten: Haji Yusuf Shapira
Düzenleyen: Nilüfer Belediyesi

12.00-13.00
Şiir Dinletisi ve BUYAZ  2014 Şiir Onur Ödül Töreni
Yöneten: Şaban Akbaba
Katılımcılar: Hilmi Haşal, Gökhan Cengizhan, Z. Betül Yazıcı, Halim Yazıcı, Nuri Demirci, Süreyya Akçay, Nursel Aras, Halil İbrahim Özcan, Yusuf Yağdıran, Halime Yıldız, Cüneyt Özkurnaz, Gülsüm Işıldar, Güney Özkılınç, Nebih Nafile, Belma Alper Uğurlu, Ferit Durmuş ve Bursa Nuri Erbak Orta Okulu Öğrencileri
Düzenleyen: Edebiyatçılar Derneği-Bursa Nuri Erbak Orta Okulu-Bursa Sanat ve Yazın Derneği

13.15-14.00
Atölye Çalışması: “Sözcüklerin Rengi, Rengin Mutluluğu”
Yöneten: Simla Sunay
Düzenleyen: TÜYAP-TUDEM

14.15-15.00
Söyleşi: “Çocuk Edebiyatı ve Rıfat Ilgaz”
Konuşmacılar: Aydın Ilgaz, Esat Kaplan
Düzenleyen: Çınar Yayınları

15.15-16.00
Atölye: “Çocuklar için Öykü Üretmenin Dayanılmaz Coşkusu”
Yöneten: Şaban Akbaba 
Katılımcılar: Bursa Çocuk Edebiyatı Atölyesi
Düzenleyenler: Edebiyatçılar Derneği-Bursa Eğitim Sen-Alp Kültür Merkezi-Bursa Yazın ve Sanat Derneği-Koç İlköğretim Okulu-Şehit Polis İsmail Özbek İlkokulu

16.15-17.15
Söyleşi: “Kanser Öldürmek İçin Değil Yaşatmak İçindir”
Konuşmacı: Yücel Aydemir
Düzenleyen: Yaşamın Gizemi

 

18 Mart Salı 2014 
Çekirge Salonu
10.15-11.00
Gölge Oyunu: “Karagöz Salıncakçı”
Sahneleyen: Osman Ezgi, Ercan Aksakal
Düzenleyen: Karagöz Müzesi

11.15-12.00
Söyleşi: “Kalbinaz ile Kitaba Yolculuk”
Konuşmacı: Pelin Güneş
Düzenleyen: Elma Yayınevi

12.15-13.00
Drama Çalışması:”Büyü Küçül Oyunu”
Yöneten: Koray Avcı Çakman
Düzenleyen: TUDEM

13.15-14.00
Yaratıcı Okuma: “Meraklı Bir Somon Balığının Maceraları”
Konuşmacı: Nilay Yılmaz
Düzenleyen: Altın Kitaplar

14.15-15.15
Söyleşi: “Gençlerle Söyleşi”
Konuşmacı: İpek Ongun
Düzenleyen: TÜYAP-Artemis Yayınları

15.30.-16.15
Söyleşi: "Büyük Atatürk'ten Küçük Öyküler"...
Konuşmacı: Süleyman Bulut
Düzenleyen: Can Çocuk

16.30-17.15
Gölge Oyunu: “Karagöz Salıncakçı”
Sahneleyen: Osman Ezgi, Ercan Aksakal
Düzenleyen: Karagöz Müzesi

17.30-18.30
Söyleşi: “Günümüz Edebiyatında  Melezleşme/ Şiirden Öyküye, Öyküden Şiire Geçişler”
Konuşmacılar: Aydın Şimşek, Deniz Moralıgil, Yusuf Yağdıran, Hikmet K. Yılmaz, Özer Alptekin, Utkun Büyükaşık, Erhan Söğüt
Düzenleyen: Kanguru Yayınları

 

18 Mart Salı 2014
Uludağ Salonu

13.00-14.00
Söyleşi:”Mavisel Yener Çocuklarla Buluşuyor Okuyoruz,  Eğleniyoruz, Düşünüyoruz, Düşlüyoruz”
Konuşmacı: Mavisel Yener
Düzenleyen: Bilgi Yayınevi

 

19 Mart Çarşamba 2014
Çekirge Salonu

11.15-12.00
Söyleşi: “Yedi Bin Yaşındaki Genç: Bursa”
Konuşmacılar: Sennur Sezer, Şaban Akbaba, Nursel Aras
Düzenleyen: TÜYAP

12.15-13.00
Söyleşi: “Masal Kuşunun Kanadında Gülsüm Cengiz Çocuklarla Konuşuyor”
Konuşmacı: Gülsüm Cengiz
Düzenleyen: Evrensel Çocuk Kitaplığı-Evrensel Basım Yayın

13.15-14.00
Söyleşi: “Çocuklarla Gizem Peşinde: İstanbul’u Çalıyorlar”
Konuşmacı: Gülsevin Kıral
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı

14.15-15.00
Söyleşi: “Nerden Çıktı Bu Fen ve Teknoloji?”
Konuşmacı: Toprak Işık
Düzenleyen: TUDEM

15.15-16.00
Söyleşi: “Kardan Anne’den Kar Sıcağı Sevgilerle”
Konuşmacılar: Gülsüm Cengiz, Şaban Akbaba
Düzenleyen: Evrensel Çocuk Kitaplığı-Evrensel Basım Yayın

16.30-17.30
Söyleşi: “Yılmaz Güney ve Edebiyat”
Konuşmacı: Güney Özkılınç, Hilmi Şaşal
Düzenleyen: Türkiye Yazarlar Sendikası

 

19 Mart Çarşamba 2014

Uludağ Salonu
12.00-12.45
Söyleşi:  “Nuri Erbak İlkokulu  Öğrencileri Yazar Necla Çandağ'ın Öykülerindeki  Kahramanları”
Konuşmacılar. Necla Çandağ
Düzenleyen: Bu Yayınevi

13.00-14.00
Resim Atölyesi: “Çevreci Dostlar”
Yöneten: Aysun Berktay Özmen
Düzenleyen: Altın Kitaplar

14.15-15.15
Söyleşi: “Etkin Okuma ve Okuma Psikolojisi”
Konuşmacı: Murat Tunalı
Düzenleyen: Yediveren Yayınları

15.30-16.30
Söyleşi: Bilimkurgu Ve Fantastik Edebiyatta Muhalif Ruh Ve Gençlik Teması”
Konuşmacılar: Doğu Yücel, Sadık Yemni, Erbuğ Kaya, Galip Dursun
Düzenleyen: TÜYAP

16.45-17.45
Panel: “Güncel Demokratik Hak ve Görevler”
Yöneten: Betül Kuyucu
Konuşmacılar: Ekrem Demiröz, Tahir Baştaymaz, Rafet Akalın, Süleyman Ekinci
Düzenleyen: 68’liler Birliği Vakfı

18.00-18.45
Söyleşi: Düşünsel Algı ve Edebiyat Dili olarak Türkçe”
Konuşmacı: Tekin Sönmez
Düzenleyen: Nis Medya

 

20 Mart Perşembe 2014
Çekirge Salonu

10.00-10.45
Söyleşi: “Ailelerle Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Söyleşmek”
Konuşmacılar: Aslı Der, Leyla Ruhan Okyay
Düzenleyen: TÜYAP-Türkiye Yayıncılar Birliği-Nilüfer Belediyesi

11.00-11.45
Söyleşi: “Yeşil Ada’nın Çocukları”
Konuşmacı: Havva Tekin
Düzenleyen: Elma Yayınevi

12.00-12.45
Söyleşi: “Efsaneler ve Masallarda Bursa”
Konuşmacı: Adnan Özyalçıner, Şaban Akbaba
Düzenleyen: TÜYAP

13.00-13.45
Söyleşi: “Nur İçözü ile Zamanda Yolculuk”
Konuşmacı: Nur İçözü
Düzenleyen: Altın Kitaplar

14.00-14.45
Söyleşi: “Aslı Der ve Gençlik Romanı Defne’yi Beklerken”
Konuşmacı: Aslı Der
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı

15.00-16.00
Söyleşi: “Şaban Akbaba’nın Çocuk Kitaplarındaki Işık”
Yöneten: Fehmi Enginalp
Konuşmacılar: Şaban Akbaba ve Öğrenciler
Düzenleyen: Edebiyatçılar Derneği-Özel ÇEK 3 Mart Azizoğlu İlköğretim Okulu-Şehit Polis İsmail Özbek İlkokulu-Nuri Erbak Ortaokulu- Koç İlköğretim Okulu 

17.30-18.30
Panel: “Şiirin Yeryüzü Tanığı: Sait Maden”
Yöneten: Aydan Ay
Konuşmacılar: Mecit Ünal, Seyyit Nezir
Düzenleyen: Broy Yayınevi-Çekirdek Yayınevi

 

20 Mart Perşembe 2014
Uludağ Salonu

11.15-12.00
Söyleşi: “Konuşan Resimler”
Konuşmacı: Tevfik Taş
Düzenleyen: Evrensel Çocuk Kitaplığı-Evrensel Basım Yayın

12.15-13.00
Söyleşi: “Miyase Sertbarut’la Okuyup da N’olacak”
Konuşmacı: Miyase Sertbarut
Düzenleyen: TUDEM

13.15-14.15
Söyleşi: “Masalcı Ablayla Güle Oynaya”
Düzenleyen: Timaş Yayınları

14.30-15.30
Söyleşi: “Yaralarım Nedendir…Hayatın En Yalın ve En Efsunlu Meseleleri Üzerine”
Konuşmacı: Ercan Kesal
Düzenleyen: İletişim Yayınları-TÜYAP

15.45-16.45
Söyleşi: “Yunus Emre ve Hakikat”
Konuşmacı: Faruk Dilaver
Düzenleyen: Destek Yayınları

17.00-19.00
Seminer: “Binbir Surat Reflü/Peki Doktor Ben Şimdi Ne Yiyip Ne İçeyim”
Konuşmacı: A. Melih Özel
Düzenleyen: Yeşil Dinozor

 

21 Mart Cuma 2014  
Çekirge Salonu

11.00-11.45
Söyleşi: “Süleyman Bulut’la ” Deyimler ve Atasözleri Üzerine…”
Konuşmacı: Süleyman Bulut
Düzenleyen: TUDEM

12.00-12.45
Söyleşi: “Aslı Tohumcu ile Gizemli 3 Kitap: Bolbadim Günlükleri”
Konuşmacı: Aslı Tohumcu
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı

13.00-14.00
Söyleşi:”Yaratıcı Okumayla Kitap Yolculuğu ‘Cesur Yürekli Şaşkolozlar’”
Konuşmacılar: Renan Özdemir, Deniz Şahin, Özel Çakır Eğitim Kurumları 5. Sınıf Öğrencileri
Düzenleyen: Kelime Yayınları

14.15-15.15
Söyleşi: “Gökyüzüne Kement Atan Kız: Gülten Dayıoğlu’nun Hikayesi”
Konuşmacı: Gülten Dayıoğlu
Düzenleyen: Altın Kitaplar

15.30-16.30
Söyleşi: “Aytül Akal ile Söyleşi”
Konuşmacı: Aytül Akal
Düzenleyen: İnkılap Kitabevi

16.45-17.45
Panel: “Çocuğun ve Gencin Duygu ve Düşünce Eğitiminde Kitap”
Yöneten: Sedat Sever
Konuşmacılar: Selahattin Dilidüzgün, Haluk Erdem
Düzenleyen: Ankara Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOGEM)

18.00-19.00
Söyleşi: “Felsefeden Acil Çıkış”
Konuşmacı: Bülent Akyürek
Düzenleyen: C4 Kitap

 

21 Mart Cuma 2014 
Uludağ Salonu


12.00-13.00
Söyleşi: “Çocuk Okur, Büyük Düşünür”
Yöneten:Hakan Akdoğan
Konuşmacı: Sedat Sever, Selahattin Dilidüzgün
Düzenleyen: Dil Derneği-Cumhuriyet Kitapları-Nilüfer Belediyesi

 

21 Mart Cuma 2014  
Uludağ Salonu

12.00-13.00
Söyleşi: “Çocuk Okur, Büyük Düşünür”
Konuşmacı: Sedat Sever
Düzenleyen: Dil Derneği-Cumhuriyet Kitapları-Nilüfer Belediyesi

13.15-14.15
Müzik-Söyleşi: “Sudanya Gezegeni ve Hayal Dünyasına Şarkılar Eşliğinde Farklı Bir Pencereden Bakış”
Müzik: Dilek Görgülü, Gülden Şair
Konuşmacı: Halime Yıldız
Düzenleyen: Evrensel Çocuk Kitaplığı- Evrensel Basım Yayın

14.30-15.30
Söyleşi: “Gemlik’e Doğru Denizi Gören Orhan Veli 100 Yaşında”
Müzik: Haluk Çetin
Konuşmacılar: Ataol Behramoğlu, Egemen Berköz, Müslim Çelik
Düzenleyen: BESAM

15.45-16.45
Panel: “Kapılar Açık Kalsın”  Kıbrıslı ve Türkiyeli Şairlerin Buluşması
Konuşmacılar: Neşe Yaşın, Tamer Öncül, Lily Michaelides,Hirstos Hacıpapas, C. Hakkı Zariç
Düzenleyen: Türkiye Yazarlar Sendikası-Kıbrıs Yazarlar Birliği-Kıbrıs Türk Sanatçı ve Yazarlar Birliği-Nilüfer Belediyesi

17.00-18.00
Söyleşi: “Dilden Dile Sözcükler” Kıbrıslı ve Türkiyeli ŞairlerinBuluşmas
Konuşmacılar: Neşe Yaşın, Tamer Öncül, Jenan Selçuk, Maria Shiakalli,Lily Michaelides, Arife Kalender, Sezai Sarıoğlu, C. Hakkı Zariç
Düzenleyen: Türkiye Yazarlar Sendikası-Kıbrıs Yazarlar Birliği-Kıbrıs Türk Sanatçı ve Yazarlar Birliği-Nilüfer Belediyesi

18.15-19.15
Dinleti: “Dünya Şiir Günü”
Sunucu: Aydan Ay
Katılımcılar: Hüseyin Alemdar, Aslı Durak, Ahmet Saraçoğlu,
Elif Sorgun, Dursun Özden, Nedime Köşgeroğlu, Seyyit Nezir, Fatma Türk Kuşkaya,
Niyazi Yaşar, Nurcan Çelik, İhsan Topçu, Nezihe Altuğ, Ali Ekber Ataş,
Nisa Günel, İbrahim Hacıbektaşoğlu, Nurdan Akın Gürkan, Beytullah Özilhan,
Esin Üçüncüoğlu, Turgut Toygar, Mehmet Gözen, Mecit Ünal, Metin Kaya.
Düzenleyen: Cemal Süreya KSD

 

22 Mart Cumartesi 2014 
Uludağ Salonu

10.30-11.45
Söyleşi: “Öğretmenler İçin Çocuk ve Gençlik Edebiyatı
Konuşmacılar: Mine Soysal, Necdet Neydim
Düzenleyen: TÜYAP-Türkiye Yayıncılar Birliği-Nilüfer Belediyesi

12.00-13.00
Söyleşi: “Turan Hayalinden Sevr’e Osmanlı’nın Son Savaşı”
Konuşmacı: Erdoğan Aydın
Düzenleyen: Literatür Yayınları

13.15-14.15
Söyleşi: “Karatay Diyetiyle Beslenme Tuzaklarından Nasıl Kurtuluruz?”
Konuşmacı: Canan Karatay
Düzenleyen: Hayy Kitap

14.30-15.30
Söyleşi: “Osman Gazi'nin Rüyası Bitti mi?”
Konuşmacı: Mustafa Armağan
Düzenleyen: Timaş Yayınları

15.45-16.45
Söyleşi: “Cumhuriyet Tarihi Yalanları ve El Cevap”
Konuşmacı: Sinan Meydan
Düzenleyen: İnkılap Yayınevi

17.00-18.00
Söyleşi: “İslam’da Sosyal Adalet ”
Konuşmacı: İhsan Eliaçık
Düzenleyen: Göl Kitap- Doğu Kitabevi

18.15-19.00
Söyleşi: “E-ticaret Girişimciliği”
Konuşmacı: Şule Özmen
Düzenleyen: Bilgi Üniversitesi Yayınları

 

22 Mart Cumartesi 2014 
Çekirge Salonu

11.00-11.45
Atölye: “Çocuk Öyküleri ile Yaratıcı Drama”
Yöneten: Ceyhan Özer, Tülay Kartal
Düzenleyen: Ankara Üniversitesi Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÇOGEM)-Çağdaş Drama Derneği

12.00-12.45
Söyleşi: “Topluluk Önünde Etkili Konuşma”
Konuşmacı Sırrı Er
Düzenleyen: Hayat Yayınları

13.00-13.45
Söyleşi: “#ListelereDirenGençOkur”
Konuşmacı: Mine Soysal
Düzenleyen: Günışığı Kitaplığı

14.00-14.45
Söyleşi: “Isabelle Millon ile Nasreddin Hoca ile Düşünmeyi Öğrenmek”
Konuşmacı: Isabelle Millon*
Düzenleyen: TUDEM
*Etkinlik Dili Fransızca’dır, ardıl çeviri yapılacaktır

15.00-16.30
Belgesel Gösterimi ve Söyleşi: “Evcilik” Çocuk Gelinler
Yöneten: Tülin Dursun
Konuşmacılar: Pelin Yılmaz, Şafak Pala
Düzenleyen: PEN

16.45-17.45
Söyleşi: “Kültür ve Politika” Evrensel ve Güncel
Konuşmacılar: Aydın Çubukçu, Tevfik Taş
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

18.00-19.00
Panel: “Emperyalizm ve Ortadoğu”
Yöneten: Ahmet Kale
Konuşmacılar: İsmail Hardal, Hüseyin Hizmetçi
Düzenleyen: Sorun Yayınları

 

23 Mart Pazar 2014
Uludağ Salonu
 
12.00-12.45
Söyleşi: “Bir Propaganda Silahı Olarak Basın”
Konuşmacı: Onur Öymen
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi-Remzi Kitabevi

13.15-14.15
Söyleşi: “Milli İrade”
Konuşmacı: Banu Avar
Düzenleyen: Ezgi Kitabevi-Remzi Kitabevi

14.30-15.30
Söyleşi: “AŞK”
Konuşmacı: Aret Vartanyan
Düzenleyen: Destek Yayınları

15.45-16.45
Söyleşi: Kanuni Sultan Süleyman; Topkapı Sarayı ve Harem
Konuşmacı: Talha Uğurluel
Düzenleyen: Timaş Yayınları

17.00-18.00
Söyleşi: “Sevdiğinize Bağlı mısınız, Bağımlı mısınız?
Konuşmacı: Bünyamin Çetinkaya
Düzenleyen: Pegem Akademi

23 Mart Pazar 2014
Çekirge Salonu

12.00-13.00
Söyleşi: “Bilimsel Verilerle Gıda-Hastalık İlişkisi”
Konuşmacı: Yavuz Dizdar
Düzenleyen: Hayy Kitap

13.15-14.15
Söyleşi: “Osmanlı’dan Günümüze Derin Devlet”
Konuşmacı: Yavuz Bahadıroğlu
Düzenleyen: Nesil Yayınları

14.30-15.30
Söyleşi: “Ahmet Şerif İzgören İle Söyleşi”
Konuşmacı: Ahmet Şerif İzgören
Düzenleyen: Elma Yayınevi

15.45-16.45
Söyleşi: “Geçmişten Geleceğe Türkiye”
Konuşmacı: Mustafa Balbay
Düzenleyen: Cumhuriyet Kitapları

17.00-18.00
Söyleşi: “Siyasal İslamın Sonu”
Konuşmacı: Hüsnü Mahalli
Düzenleyen: Destek Yayınları

23 Mart Pazar 2014
Cumalıkızık Salonu

12.00-13.00
Söyleşi: “Töre, Şiddet, Aşk ve Yüzsüz Hayat”
Konuşmacılar: Adnan Gerger, Aydın Çubukçu
Düzenleyen: Evrensel Basım Yayın

13.15-14.15
Söyleşi: Kendi Everestinize Tırmanın”
Konuşmacı: Nasuk Mahruki
Düzenleyen: Alfa Yayınları

14.30-15.30
Söyleşi: “Tuncay Özkan ile Söyleşi”
Konuşmacı: Tuncay Özkan
Düzenleyen: Kırmızı Kedi Yayınevi


 




Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, 4. Km Buttim Yanı Yalova Yolu, 16250 BURSA
Tel: 0 (224) 211 50 81 - 89 - Faks: 0 (224) 211 22 16, 211 27 22